EPPE jmenovala nového CFO a členy představenstva

9. 6. 2020

S účinností od 1. června 2020 došlo k několika personálním změnám ve společnosti EP Power Europe (EPPE). Filip Bělák se stal finančním ředitelem a členem představenstva EPPE. Zároveň opouští dosavadní pozici finančního ředitele ve skupině EP Infrastructure (EPIF), ve které významně přispěl ustavení pozice EPIF jakožto jedné z předních infrastrukturních skupin v Evropě. Na nové pozici v EPPE bude Filip Bělák primárně zodpovědný za controlling, řízení rizik a likvidity, úvěrové a ESG ratingy a vztahy s investory.

Představenstvo EPPE se dále rozšíří o Garyho Mazzottiho, který do společnosti přichází jako nezávislý nevýkonný ředitel se zaměřením mimo jiné na pojištění a vztahy s investory a ratingovými agenturami. Pan Mazzotti tak bude moci dále zužitkovat rozsáhlé znalosti a zkušenosti nabyté působením na obdobné pozici ve společnosti EP Infrastructure.

“Těší nás, že v našem týmů můžeme přivítat takto zkušené kolegy, kteří budou pomáhat posílit pozici EPPE mezi deseti nejvýznamnějšími energetickými společnostmi v Evropě a zároveň být uvědomělým lídrem v oblasti udržitelného rozvoje energetiky,” řekl Jan Špringl, místopředseda představenstva a výkonný ředitel EPPE.